Навігатор по бібліотеці

Дорогі читачі!

У нас у #БІБЛІОТЕКА є майже 86 тисяч книжок. Якщо Ви, проходячи проспектом Перемоги неподалік від станції метро “Політехнічний Інститут”, зазирнете у наші вікна, перше, що Ви побачите — багато великих стелажів і навіть одну гігантську шафу з книжками. Але нехай вони Вам не нагадують лабіринт, в якому тільки бібліотекарі можуть ходити, не блукаючи навмання.

Уся #БІБЛІОТЕКА, і її книжковий фонд також, поділяється на три відділи обслуговування.

Зліва від вхідних дверей розташувався відділ книжок для дошкільнят та молодших школярів, який називається Діти/Kids. Крім книжкових стелажів та столів, там є чудова ігрова зона, різні настільні ігри. Але найголовніше — усі бібліотекарі, які працюють у відділі Діти/Kids, знають не тільки те, де яка книжка в них стоїть:) Вони по секрету скажуть, яка книжка найсмішніша, а яка — найчарівніша. Вони в курсі як українських, так і перекладних новинок для найменших!

Праворуч знаходиться відділ для підлітків та дорослих — Підлітки/Teens, Дорослі/Adults. Ясна річ, що тут книжок помітно більше. Вони розставлені за тематичним принципом — наприклад, словники та мовознавчі довідники, туристичні путівники Києвом та Україною, книжки з географії та біології зібрані на полицях разом. У відділі Підлітки/Teens, Дорослі/Adults є зона читання-відпочинку з великими м’якими кріслами, де можна не тільки читати книжки та журнали, а й, наприклад, обговорювати прочитане.

Також біля вхідних дверей є білі гвинтові сходи з гарним металевим поруччям. Вони ведуть у відділ Мистецтво/Art. Там є книжки з різних видів мистецтва, наприклад, альбоми з репродукціями живописців та графіків, видання про композиторів та виконавців музики, про театр, кіно та мистецтво фотографії. Саме там локація Простір подій/Event room з усім необхідним технічним оснащенням (відеопроектор, колонки, мікрофони, веб-камера для онлайн трансляцій), де відбуваються зустрічі з письменниками, художниками й ілюстраторами, громадськими діячами, тренінги й воркшопи.

Для комфортного перебування у #БІБЛІОТЕКА є умивальник і туалет для людей з інвалідністю.

Ми скінчили перше знайомство з простором нашої книгозбірні. Тепер час переходити до пошуку потрібної Вам книги. Її можна шукати не тільки в приміщенні бібліотеці, а й безпосередньо тут, скориставшись електронним каталогом.