БІБЛІОТЕКА запрошує дітей та підлітків узяти участь у конкурсі "ЧитайСвіт", номінація "Комікс"

Запрошуємо юних літераторів та письменників опанувати складний, але цікавий жанр графічного оповідання (коміксу) й подати свої роботи на конкурс “ЧитайСвіт” з 1 квітня до 1 травня 2019 року!

Конкурс “ЧитайСвіт” організований громадською ініціативою  “Додай читання” та благодійним фондом “Бібліотечна країна”, БІБЛІОТЕКА разом із Національною спілкою письменників України є його партнерами. З 1 квітня він стартує з першої номінації – Комікс (графічна історія). Учасникам пропонується засобами графічного оповідання (обсяг – близько 20 малюнків) переконати українську громадськість, передусім молодь, у силі читання.

Конкурсні твори можуть бути індивідуальними або колективними, але обов’язково мають бути написані українською мовою. Організатори пропонують сфокусуватися на читанні як значущому суспільному явищі, яке має багато важливих аспектів. Наприклад, читання як складова світу дитинства, потужне джерело яскравих образів та емоцій для найменших. Читання як важливий чинник освіти, причому не тільки шкільної, а й наприклад, здобуття знань із  світу захоплень, мистецтва, спорту тощо. Читання як необхідна умова здобуття професії та професійного зростання. Читання як підготовка до свідомої громадської діяльності – політичної, правозахисної, соціальної, екологічної, культурної тощо. Читання як естетика – від захоплення красою мистецтва поезії до красивих натюрмортів з книгою в Інстаграмі. Читання як діяльна підтримка книжкової інфраструктури – бібліотек, видавничої справи, періодики тощо.

Переможці конкурсу, а також бібліотеки, які залучатимуть їх до змагань, отримають у подарунок книжки та будуть відзначені дипломами. Виставку з їхніх робіт буде показано у бібліотеках Києва, деякі з них може бути опубліковано з обов’язковим зазначенням автора. Більш детально про умови конкурсу, адресу, на яку слід надсилати конкурсні роботи, відповідальних осіб читайте тут.