Презентація онлайн-курсу “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” Олександра Філоненка

Запрошуємо на презентацію онлайн-курсу “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” Олександра Філоненка, українського богослова, доктора філософських наук, професора.

Нам приємно, що Олександр Філоненко особисто презентує свій курс, який буде доступний на освітній платформі Nestor 4.0.

Курс “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” є незвичним для нашої освітньої платформи, оскільки став першим у форматі #ЖивийКурс: він записаний під час живого семінару Олександра Філоненка, де викладач спілкується та фактично проживає матеріал лекцій зі слухачами. І нам важко уявити, як Олександра Філоненка можна було “загнати” в “студійний формат”:) Саме тому ми вирішили запровадити ще один формат – #ЖивийКурс.

У курсі представлено новий напрямок богословської думки 21 століття – богослов’я спілкування, предметом якого є таїна зустрічі з іншим як краси, як знака присутності Бога в особистому житті, через визнання і слідування якій, людина може відповісти на головні антропологічні питання: хто я? хто ти? що таке моє? – що і є початком подолання наслідків антропологічної кризи 20 століття на шляху до набуття людяності.

“Ми читаємо Писання не для того, щоб пізнати Бога, але щоб Його впізнати. Для мене це перше правило богослов’я спілкування.”

Запрошуємо всіх до живого спілкування під час презентації.

На Вас чекає:
– Олександр Філоненко особисто розкаже про новий онлайн-курс;
– цікава предметна дискусія із запрошеними спікерами;
– живе обговорення широкого кола богословських питань;
– одним із перших отримаєте доступ до курсу;
– дізнаєтеся про подальші плани Несторівського центру та освітньої платформи nestor 4.0.

Для участі в презентації заповніть онлайн-форму: https://forms.gle/dEeTz4wVGo5JACHeA

Презентація відбудеться 24 травня 2019 року.
Початок о 18:00.

Олександр Філоненко та команда Несторівський центр запрошує вас!

Місце зустрічі – Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей, що знаходиться за адресою: проспект Перемоги, 25А, м. Київ (метро “Політехнічний інститут”)