Я вмію розмовляти. Художня виставка Меланії Самолюк

Запрошуємо вас до #БІБЛІОТЕКИ на художню виставку Меланії Самолюк “Я вмію розмовляти”, яка розпочалася 11 квітня 2019 року.
 
Меланія Самолюк народилась 8 травня 2010 року в м. Києві.
З 2015 року навчається в англійській школі “Helen Doron”
В 2016 розпочала навчання на індивідуальній основі в загальноосвітній спеціалізованій школі ” Надія”.
 
Малювання для Меланії є четвертою мовою, якою вона володіє. І саме цією мовою вона відкриває нам свій світ мрій та розповідає про своє життя.
 
У листопаді та грудні 2017 року на міжнародному конкурсі дитячого малюнку “Моя Україна”, що проходив в Італії, Меланчина картина “Ніч на Івана Купала” отримала Гран-прі, ще дві роботи “Маки” та “Півонії” увійшли до фіналу та отримали відзнаки за “Емоційність” та “Художність”. Наразі чотири картини знаходяться в Італії та представляють Україну на виставках.
 
В серпні 2018 році Меланія спеціально для всеукраїнського конкурсу малюнку, що проводив фонд Slava Frolova Group, створила картину “Війна”. Ця картина потрапила у фінал і була виставлена на головній площі Кракова 24 серпня. Наразі представлена в Національному музеї Історії України на виставці дитячого малюнка.
В листопаді 2018 року Меланчина картина “Різдвяний Янгол” отримує єдине переможне місце в номінації “Живопис – діти” на фестивалі “Барви надій”, що проходив у Києві.
 
В березні та на початку квітня 2019 року в Києві відбулися перша та друга персональні виставки “Я вмію розмовляти”.
 
Виставка триватиме до 20 квітня!
 
Чекаємо вас за адресою: проспект Перемоги, 25а!