Artlab

Artlab – освітньо-мистецька студія для наших читачів, що об’єднує гуртки та курси для різних вікових груп.

Мистецькі гуртки

Графіка для дітей з 8 років. Графіка – це перш за все малюнок олівцем – альфа і омега всіх видів образотворчого мистецтва. Також опановуємо інші графічні техніки, вчимося основ композиції. Керівник – Юлія Шеменьова.

Казкотерапія для молодших школярів. Створення, записування та ілюстрування казок під керівництвом письменниці Оксани Шпортько.

Живопис для дітей з 8 років. Навчаємося різним художнім технікам, основам колористики та композиції, знайомимося з декоративним мистецтвом. Керівник – Юлія Шеменьова.

“Креативна майстерня” – гурток із сучасної аплікації для дітей від 4 до 7 років. Створюємо невеликі картини та об’ємні поробки з кольорового паперу та картону, розвиваємо художнє мислення та дрібну моторику. Керівник – Людмила Володимирівна Марковська.

Освітні гуртки

Клуб “ЕйБіСі — англійська та я” для молодших школярів. Розмовна практика та основи граматики в ігровій формі, наклейки-заохочення після заняття з керівницею Ольгою Замировською.

Стендове моделювання для учнів 1-10 класів. Відтворюємо зовнішній вигляд легендарних літаків минулого, знайомимося з цікавинками з історії світової авіації, опановуємо дрібну моторику, дизайнерське та конструкторське мислення. Керівник – Олександр Бєліков.

Всі заняття Artlab безкоштовні, але потрібно приносити власні матеріали для образотворчого мистецтва. Інформація про це – в розділі Анонси.