Майстерне виконання та уважність до деталей. Гуртківці-моделісти БІБЛІОТЕКИ взяли участь у клубній виставці IMPS Boryspil

Гуртківці Ігор Євдокименко та Ілля Гуцоло дебютували із майстерно виконаними моделями історичних танків

У стінах БІБЛІОТЕКИ з вересня 2018 року діє гурток стендового моделювання під керівництвом Олександра Бєлікова. Гуртківці навчаються відтворювати зовнішній вигляд історичної техніки – автомобілів, літаків, танків, бронемашин, кораблів, а також обладунки воїнів різних епох. Вони працюють з спеціальними наборами пластикових деталей, з яких можна в буквальному розумінні зібрати ту чи іншу машину, як це в реалі робили на військових або цивільних машинобудівних заводах. Так само, як в реальному промисловому цеху, зібрана техніка фарбується за зразками з історичних фотографій та/або малюнків. Можна лишень собі уявити, як воно – працювати з сотнями зовсім дрібнесеньких деталей, а тоді акуратно розмальовувати свою машину за допомогою міні-фарбувальних пультів та тонесеньких пензликів!

29 травня 2021 року в рамках клубної виставки IMPS Boryspil відбувся виставковий дебют наших гуртківців Ігоря Євдокименка та Іллі Гуцоло. IMPS (International Plastic Modeller’s Soсiety) – це найавторитетніша міжнародна спільнота стендового моделювання. Виставки на зразок тієї, яка щойно відбулася в Борисполі – це не просто демонстрація виконаних робіт, це повноцінне змагання з чіткою класифікацію та критеріями, відповідно грамоти й призи, здобуті нашими гуртківцями – це цілком заслужені трофеї.

Навіть побіжного погляду на роботи Ігоря та Іллі достатньо, щоб зрозуміти – хлопці дуже й дуже постаралися. Як завжди у стендовому моделюванні, для них нема жодних неважливих дрібниць. Так, Ігор Євдокименко представив на суд журі чи не найкращий, на думку істориків, важкий танк Другої світової війни – “Королівський тигр” у варіанті з баштою Хеншеля, що стояв на озброєнні Вермахту з березня 1944 року. Ілля Гуцоло зібрав моделі бронетехніки, що з’явилася на озброєнні армій у післявоєнний час. Це радянський середній танк Т-55а (що, між іншим, серійно вироблявся в Україні, на заводі ім. Малишева в Харкові), який зокрема брав участь у війні в Афганістані; та сучасний основний бойовий важкий танк армії США «Абрамс» у версії M1A1. БІБЛІОТЕКА вітає гуртківців і бажає їм нових успіхів!

Easysoftonic