“Казкові сніданки” – п’ятничні ранкові читання для найменших у форматі “книжка+саморобка” сьогодні було присвячено осіннім будням чеберяйчиків. Цих милих казкових істот придумав відомий письменник Юрій Винничук і написав про них цілу книжкову серію для дошкільнят та молодших школярів, а художниця Юлія Пилипчатіна їх намалювала. Хоча на її ілюстраціях чеберяйчики Гопля і Піпля чимось схожі на зайчиків 🙂 , насправді це фантазійні істоти, які можуть вільно переміщатися між снами та дійсністю. Тільки вони можуть потрапити в ситуацію, коли Гопля уві сні годує сніданком Піплю, а Піпля так само уві сні варить кашку для Гоплі, вони разом нею смакують – ясна річ, також уві сні. А коли прокидаються голодними, довго сперечаються, хто з них усе-таки куховаритиме насправді 🙂Cьогодні ми разом з нашими малими читачами дізнавалися не тільки про їхні сніданки (зауважте, чи не вперше на “Казкових сніданках” йшлося таки про сніданки:)) Була в книжечці зустріч чеберяйчиків із справжнім майстром акторського перевтілення. Хробак чудово зіграв роль Балакучого Яблука, в якому він жив, проте іноді трапляється так, що глядачі зовсім не радіють майстерній грі. Щоб дізнатися, що так обурило й засмутило Гоплю і Піплю в цій історії, приходьте до нас у #БІБЛІОТЕКА й беріть книжку Юрія Винничука “Балакуче яблуко”.
Після казкової історії бібліотекарі, малі читачі та їхні батьки взялися до саморобки. Із білого та кольорового паперу в нас вийшло чудове яблуко, в якому таки поселився хитрий Хробак:)
Таким яблучно-осіннім був другий епізод “Казкових сніданків” у новому сезоні. Наступної п’ятниці буде нова книжка і нова саморобка, чекаємо у просторі Діти/Kids об 11:00!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic