5 червня у БІБЛІОТЕЦІ офіційно стартував сезон на нашій бібліотечній терасі. Завдяки літературній агенції Барабука та гурткові літературної творчості “Написатор” ми розпочали з презентації по-справжньому унікальної книжки. Збірку малої прози “Столітня бібліотека” створили юні гуртківці, які опановували мистецтво слова у стінах БІБЛІОТЕКИ. Попри юний вік авторів, книжка зроблена цілком по-дорослому – з яскравою обкладинкою, влучними й лаконічними ілюстраціями, різножанровими розповідями, дуже зненацькими поворотами сюжету й описаними локаціями. Ми, бібліотекарі, мали нагоду оцінити, наскільки письменники можуть бути уважними й проникливими – тут і детальний опис нашого приміщення – ясна річ, у гостросюжетно-фантастичному контексті :), і живі згадки про тимчасові, проте досить дошкульні незручності під час наших ремонтів, і творча атмосфера в наших читальних залах. Нам приємно, що деякі читачі настільки зжилися з БІБЛІОТЕКОЮ, що вона їм сниться у фантасмагоричних і зовсім анітрохи не кошмарних снах. Запрошуємо за кілька тижнів узяти й собі на формуляр “Столітню бібліотеку”!
Добре написана, проілюстрована й зверстана книжка – це дуже добре. Але книжка з яскравою презентацією у незвичайному місці, зі смаколиками й творчими активностями, у веселій та дружній атмосфері – це взагалі супер! Як і належить, зібралися всі причетні: гуртківці “Написатора”, їхня керівниця письменниця Галина Ткачук, інша дитяча письменниця Анна Третяк, яка в цій книжці виступила у дещо незвичному амплуа художниці-ілюстраторки, творчий колектив журналу “Однокласник”, який допоміг із дизайном і версткою, друзі й батьки. Юні автори відповіли на різні каверзні питання щодо книжки від ведучої, від БІБЛІОТЕКИ і від гостей, а ще кожен з них мав одним словом схарактеризувати її, тобто книжку 🙂 Характеристики вийшли дуже влучними, хоча інколи цілковито протилежними – частину з них, власне, й відтворено у заголовку цього допису. Запрошуємо на перегляд фотозвіту!
Без категорії
Той, хто зумів ненароком змінити усе. До 190-річчя з Дня народження Льюїса Керрола
В наші дні вже нікого не дивує, що деякі дуже поважні дорослі, найчастіше – письменники, що пишуть дуже серйозні книжки, одного дня приходять у дитячу літературу з яким-небудь легковажним і бешкетним твором. Однак казка про Читати далі…