britishcouncil.org

Відомий сайт britishcouncil.org пропонує вивчення англійської дітям і дорослим.

Розділ LearnEnglish Kids пропонує дітям від 5 до 15 років вивчати англійську в ігровій формі. 

Якщо Ви прагнете поповнити свій словниковий запас,  варто зазирнути сюди й пограти у словникові онлайн ігри.

Для найбільш ефективного вдосконалення граматичних знань і навичок найкраще переглядати тематичні відео. Знайти їх можна тут.  

Вивчати англійську мову й не читати книжок, написаних нею? Певно, щось тут не так, гадають у команді LearnEnglish Kids. Якщо шукаєте, що почитати, то Вам сюди.  

Вам необхідно написати офіційного листа до однієї з урядових, публічних або наукових установ за кордоном? Хочете бути на зв’язку з друзями з інших країн? Практикум з написання текстів до Ваших послуг!

Вам буде набагато легше порозумітися зі співрозмовником, якщо опануєте основи орфографії та орфоепії. Ось тут можна навчитися всьому цьому за допомогою кумедних історій 

Остаточно “перемогти” складні й незвичні звуки й слова допоможуть скоромовки.

Lingualeo.com

Lingualeo.com – найпопулярніший онлайн-сервіс для вивчення і практики англійської мови, яким користуються у всьому світі.

Він також зацікавить як дітей, так і для дорослих. Вивчення мови проходить у ігровій формі за допомогою переглядів навчальних відео та ігор-тренувань. Також доступними є фільми, книжки, музика англійською мовою. 

Lingualeo можна використовувати як у веб-версії, так і в мобільному додатку, які синхронізовані між собою. Розширення для веб браузера дозволяє вивчати незнайомі слова на будь-яких сайтах.

Користувачам онлайн-сервісу пропонується як безкоштовний, так і платний контент.

Одним з найкращих ресурсів для вивчення англійської мови в Україні онлайн-сервіс подкастів  Enpodcast.com. Ним також можуть користуватися діти й підлітки, для них є цікаві теми.

Гурток англійської мови в БІБЛІОТЕЦІ на період карантину проводить заняття в онлайн-форматі. 

Категорії: Без категорії

Easysoftonic