За весь час, поки в БІБЛІОТЕЦІ діє студія “Живопис і графіка”, ще практично жодні новорічні свята у нашому просторі не минали без виставки її юних вихованців. Вернісаж дитячих малюнків – це завжди яскраві емоції, які дуже добре пасують до святкової атмосфери цих днів. До того ж цього року виходить так, що тематика переважної представлених робіт – теж святково-новорічна. Яскраві спалахи вогнів у нічному зимовому небі, сніговик із традиційною оранжевою морковкою замість носа, так само яскраво-оранжевий східний талісман року, що надходить – тигр, блискучі кулі та свічки, запашна хвоя зелених гілочок – все це можна побачити на малюнках Самуїла та Христофора Дирових, Софії Пуртової, Анастасії Волинець, Лади Ларіонової, Анни Беспаль, Єлизавети Кашубіної, Вероніки Сигіної, Софії Ткачук. Керівниця й наставниця студійців – Ганна Пилипенко. Запрошуємо переглянути виставку у вестибюлі БІБЛІОТЕКИ!
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_8694-scaled.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_8691-2-scaled.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_8688-scaled.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_8693-scaled.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_8692-scaled.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/img_8690-scaled.jpg)