На всіх професійних зустрічах, які проводить #БІБЛІОТЕКА для колег, щоразу говоримо про зміни, які життєво необхідні читальням. До їхнього числа належить освоєння інклюзії — надання читачам з інвалідністю бібліотечних та інформаційних послуг нарівні з усіма іншими читачами” – сказала директорка бібліотеки Яна Борисівна Біленко, відкриваючи чергову професійну зустріч. Вона представила фахівцям мандрівну колекцію “Мовчазні книжки” IBBY 2015 року, розповіла про особливості цих книг та презентацію, яка відбулася нещодавно в бібліотеці. Яна Борисівна зауважила, що хоча в бібліотеках для дітей м. Києва ведеться робота та організовуються заходи для дітей з інвалідністю, бібліотекарям все ж поки не вистачає навичок коректного спілкування та повсякденного надання послуг таким дітям.

Відкриває зустріч директорка бібліотеки Яна Борисівна Біленко

З доповіддю виступила спеціаліст Київського міського центру дітей з інвалідністю Вікторія Георгіївна Мовчанюк. Вона розповіла про роботу Центру, про особливості підготовки та проведення заходів для дітей з інвалідністю, а також поділилася професійними рекомендаціями щодо роботи з такими дітьми.

Вікторія Георгіївна Мовчанюк знайомить бібліотекарів з досвідом Київського міського центру дітей з інвалідністю

Потім настав час для запитань і відповідей. Бібліотекарі дитячих бібліотек міста мали змогу розповісти про досвід роботи з дітьми з інвалідністю, поставити питання гості заходу, обговорити наведені приклади та рекомендації. Захід завершився ознайомленням гостей з виставкою книг мандрівної колекції “Мовчазні книжки”та неформальним обговоренням професійних питань за чаюванням.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic