Пропонуємо вашій увазі книжки-новинки із серії “Видатні українці”. Нові біографічні розповіді для дітей та підлітків присвячені Валерієві Лобановському і Любомирові Гузарові. Вони адресовані передусім тим, хто чув про ці імена, але ще не має жодного поняття, хто це такі, чому стали відомими і чим саме їхній життєвий досвід може бути цікавий. Книжкова серія також має мотиваційну функцію: опубліковані в ній біографії вчать дитину досягати цілей, не боятися труднощів, ніколи не здаватися на шляху до мети та завжди вірити в успіх.

Валерій Лобановський

З цієї книжки ви дізнаєтесь про легендарну особистість, талановитого футболіста та тренера, якому судилося стати найвідомішою постаттю в історії українського футболу. Він присвятив все своє життя цій грі мільйонів, під його керівництвом зростало та досягало вершин багато відомих футболістів. Розповідь у книзі починається з самого початку – дитинство, перші перемоги, визнання та останній матч. Біографія нашої найбільшої футбольної легенди має потужний мотиваційний потенціал, адже трофеї, здобуті київським “Динамо” завдяки Валерієві Лобановському, в очах сучасників виглядають практично недосяжними. Тим часом його підопічні примудрялися виборювати їх практично щороку!

Любомир Гузар

Книга про Любомира Гузара розповість дитині історію життя релігійного діяча, Патріарха – предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви. Любомир був уважний до світу, до людей, беручи близько до серця їх проблеми. Живучи у жорстокі часи, він ніколи не зраджував собі і досягав вищих результатів, тренуючи свою силу духу. Він пережив німецьку окупацію й став свідком безчинств енкаведистів, одначе жорстокість катів не вбила в його серці безмежної любові до людей. Саме йому судилося стати переможцем у протистоянні з безбожною радянською владою, вивести УГКЦ з підпілля, уникнувши масштабного протистояння з православними з-за храмів на Західній Україні. Завдяки Патріархові Любомирові Гузарові українські християнські церкви, і не лише греко-католицька, не тільки довели свою життєздатність, а й стали потужним фактором змін та відстоювання Незалежності України.

Тож приходьте до нас після карантину, за цікавими фактами про людей, які змінили світ!

Валерій Лобановський “Видатні українці” /І. Панасов. – К. : ІРІО, 2019. – 128 с.

Любомир Гузар “Видатні українці” /О. Опанасенко. – К. : ІРІО, 2019.- 144 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic