Знайомтеся з новим героєм – молодим науковцем Франком Ейнштейном. Поки його батьки мандрують світом, він зі своїм вірним другом Вотсоном придумує різноманітні винаходи: майже самозбірних роботів, здатних розвиватися, двигун, який працює на антиматерії, електропалець, турбомозок, евобластер…

Франк всерйоз захопився наукою, але його аж ніяк не назвеш нудним ботаном, бо хіба ж можна так сказати про хлопчика, який ганяє не на звичайному велику, а на летючому ровері?!

На сторінках книжок цієї серії Франкові довелося пережити стільки захопливих, а часом і небезпечних пригод, що їх вистачило б на сотню його однолітків.

Прихильникам серії про Джорджа від Стівена Гокінґа та його дочки Люсі Гокінґ буде цікаво прочитати про пригоди Франка Ейнштейна. Хоча у Джона Щєшки свій рецепт підліткового наукпопу, не схожий на іронічний пригодницький роман у виконанні Гокінґів. Автор серії про Франка Ейнштейна згадує про класика “дорослої” наукової фантастики Станіслава Лема, який ще в далекі 50-ті роки ХХ століття здогадався писати гумористичні казки про роботів. Джон Щєшка доводить, що жанр бурлескної чарівної казки про винахідників-суперменів може бути успішно модернізований. Франк Ейнштейн та Вотсон тепер можуть на рівних конкурувати з відеоконтентом, який споживають підлітки на своїх гаджетах.

Щєшка, Джон. Франк Ейнштейн і двигун антиматерії. – Київ : КМ-Букс, 2019. – 192 с.
Щєшка, Джон. Франк Ейнштейн і електропалець. – Київ : КМ-Букс, 2019. – 176 с.
Щєшка, Джон. Франк Ейнштейн і турбомозок. – Київ : КМ-Букс, 2019. – 192 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic