Чи можливе здійснення всіх дитячих мрій, аж до найсміливіших? Коли наші гості – п’ятикласники київської гімназії ім. Михайла Драгоманова та “Є-школи” – починали розмову про свої мрії з письменницею, сучасною казкаркою Вікторією Ярош, вони не зовсім вірили в те, що існують діти, які мають не тільки усе назване ними, а й справді якісь просто-таки фантастичні речі, іграшки, привілеї. А між тим дев’ятирічний Сашко, головний герой казкової повісті “Три горішки для Сашка”, не тільки живе в триповерховому палаці-замку і має власний аквапарк, не тільки може щотижня літати в Діснейленд у Франції чи в США. У нього на подвір’ї є навіть майже справжня гора Еверест (щоправда, зменшена в сто разів), але й таку зменшену копію видно звідусіль в околицях!

От тільки сам Сашко на власні очі у цьому переконатися не може, як не може погратися з однолітками у футбол та ще багато чого, що у нас усіх асоціюється із щасливим дитинством. Заборонено! Бо рідні батьки разом з ідеальною домоуправителькою пані Правило створили з їхнього будинку “зону суворого аристократичного режиму”. Хтозна, чи побачив би колись Сашко щось таке бешкетне і по-справжньому дитяче в своєму житті, якби не поява трьох чарівних горішків ліщини, або ж фундука і малесенького – зростом не більше десяти сантиметрів – проте цілком справжнього казкового чарівника Сантиметрика.

З Сантиметриком в житті Сашка починаються неймовірні зміни, він дізнається про чимало такого, про що ніколи не здогадувався. Більше того, з’явилися цілком нові розваги, однією з яких пані Вікторія вирішила поділитися із своїми читачами. З легкої руки маленького чарівника туфлі пані Правило почали залишати по всьому палаці сліди тварин і птахів, причому щоразу інші. Разом з Вікторією Ярош ми намагалися впізнати, чиї то сліди насправді. Щось було вгадати легко, щось – не дуже, і тоді звучали найнеймовірніші версії:)

Зустріч традиційно завершилася автограф- та фотосесією. Тепер п’ятикласники, що гостювали в нас, самі будуть знайомитися із тим, яким чином здійснилися Сашкові мрії та як цього доклалися Сантиметрик та його чарівні горішки.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic