Іграшковим ведмедикам щастить дещо більше, ніж оленям Санти або великоднім зайцям. Щоб погратися з ними, не потрібно чекати належного сезону – це можна робити будь-якого дня, буднього чи святкового, літнього чи зимового, сонячного чи похмурого. Проте “ведмежа” тематика нашої листопадової інтерактивної книжкової полички – не зовсім випадкова. Надувні кола та матраци, з якими було так весело на пляжі, вже давно десь на антресолях або горищі, з дня на день туди ж відправляться пасочки для пісочниці та м’ячики. Час ялинкових прикрас та барвистих гірлянд, навпаки, ще не настав. Тому у листопаді ми ближче знайомимося з милими м’якими ведмедиками і читаємо історії про них.

Найпопулярніші дитячі книжки про ведмедиків були написані у Великобританії, тому на нашій полиці можна побачити і Вінні Пуха, і ведмежа Паддінгтона. Втім, ведмеді є і в українських народних казках, і в колискових, і навіть в оповіданнях про пригоди. У нас знайоме багатьом дорослим словосполучення “бути у ведмежому тренді” має виключно позитивний зміст*!

————————-

*Словосполучення “ведмежий тренд” походить з професійного жаргону торговців на біржі й означає ситуацію, коли ціни на ринку падають. Багатьох дорослих така поведінка ведмедів засмучує, вони можуть на цьому втрачати гроші. Але у нас на ведмежій поличці зовсім інакше. От, приміром, Вінні Пух у своїй відомій пригоді з бджолами падає, ще й як падає – але майже зовсім з того не журиться:)

Категорії: Без категорії

Easysoftonic