#БІБЛІОТЕКА та вихованці Київського міського реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю 10 жовтня креативно познайомилися між собою

Будемо відвертими – екскурсії нашою  #БІБЛІОТЕКА для дошкільнят та школярів – частина нашої повсякденної роботи. У тому, що ми розповідаємо нашим юним потенційним читачам, як влаштовано систему обслуговування, наскільки великим та сучасним є наш книжковий фонд, про гуртки та активності, немає нічого надзвичайного. І це цілком закономірно, адже дітям (і дорослим теж) відвідувати бібліотеку – так само звично й нормально, як ходити в кіно, на тренування, в театр, зрештою, як ходити в школу також.

Але 10 жовтня наша ексурсія читальнею для вихованців Київського міського реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю вийшла небуденною. Її було розширено елементами квесту – картою, завданнями-дороговказами-підказками. Це дало змогу не тільки зацікавити наших юних гостей особливостями інтер’єру, книжковим фондом та функціоналом #БІБЛІОТЕКА, а й у повній мірі скористатися унікальною нагодою й показати міжнародну експозицію “Мовчазні книжки”, яка триває в нашому просторі.

Квест завжди починається з постановки завдання

Також для успішного проходження квесту треба уважно попрацювати з картою

У читальному залі Дорослі/Adult учасників чекало ще одне спеціальне завдання

Знайдено конверт з підказкою

На новій локації – у залі Мистецтво/Art – було ще одне завдання

Ціль пошуку знаходилася серед експонатів виставки “Мовчазні книжки/Silent Books

Потім у нас був перегляд короткого анімаційного фільму про відданість читанню та книжкам…

…перегляд книжок з виставкової колекції…

…ігри з використаним під час квесту реквізитом:)…

… й спільне фото на згадку

Міні-квест щасливо пройдено, книжки без слів – веселі й водночас дуже мудрі – переглянуто, фото на згадку зроблено, приємні хвилини взаємного спілкування дітей, їхніх наставників, бібліотекарів та книжок – пережито. Щиро віриться, що у наших гостей в житті й надалі обов’язково буде все, що було на зустрічі 10 жовтня – книжки, відкрите спілкування та віра у власні сили.

 

 

Категорії: Без категорії

Easysoftonic