#БІБЛІОТЕКА та вихованці Київського міського реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю 10 жовтня креативно познайомилися між собою
Будемо відвертими – екскурсії нашою #БІБЛІОТЕКА для дошкільнят та школярів – частина нашої повсякденної роботи. У тому, що ми розповідаємо нашим юним потенційним читачам, як влаштовано систему обслуговування, наскільки великим та сучасним є наш книжковий фонд, про гуртки та активності, немає нічого надзвичайного. І це цілком закономірно, адже дітям (і дорослим теж) відвідувати бібліотеку – так само звично й нормально, як ходити в кіно, на тренування, в театр, зрештою, як ходити в школу також.
Але 10 жовтня наша ексурсія читальнею для вихованців Київського міського реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю вийшла небуденною. Її було розширено елементами квесту – картою, завданнями-дороговказами-підказками. Це дало змогу не тільки зацікавити наших юних гостей особливостями інтер’єру, книжковим фондом та функціоналом #БІБЛІОТЕКА, а й у повній мірі скористатися унікальною нагодою й показати міжнародну експозицію “Мовчазні книжки”, яка триває в нашому просторі.
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/15.jpg)
Квест завжди починається з постановки завдання
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/11.jpg)
Також для успішного проходження квесту треба уважно попрацювати з картою
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/13.jpg)
У читальному залі Дорослі/Adult учасників чекало ще одне спеціальне завдання
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/12.jpg)
Знайдено конверт з підказкою
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/3.jpg)
На новій локації – у залі Мистецтво/Art – було ще одне завдання
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/5.jpg)
Ціль пошуку знаходилася серед експонатів виставки “Мовчазні книжки/Silent Books
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/1.jpg)
Потім у нас був перегляд короткого анімаційного фільму про відданість читанню та книжкам…
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/7.jpg)
…перегляд книжок з виставкової колекції…
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/9.jpg)
…ігри з використаним під час квесту реквізитом:)…
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/2.jpg)
… й спільне фото на згадку
Міні-квест щасливо пройдено, книжки без слів – веселі й водночас дуже мудрі – переглянуто, фото на згадку зроблено, приємні хвилини взаємного спілкування дітей, їхніх наставників, бібліотекарів та книжок – пережито. Щиро віриться, що у наших гостей в житті й надалі обов’язково буде все, що було на зустрічі 10 жовтня – книжки, відкрите спілкування та віра у власні сили.