Різдвяна історія, яку розповідає британська письменниця-казкарка та художниця-ілюстраторка Джен Фернлі у книжці-картинці “Червона одежина для маленької пташини”, незвичайна. Адже чемна маленька пташка Вільшанка за тім сім днів, що залишилися до Різдва, могла нічим не перейматися й дбати лишень про велику червону шкарпетку на каміні, яку прийнято вівішувати у Великобританії для подарунків від Санта Клауса. Натомість щедра маленька пташка за ці сім днів роздала сім своїх яскравих різнокольорових вовняних безрукавок тим лісовим мешканцям, які найдужче потерпали від холоду. Коли ж Вільшанка надвечір перед Різдвом залишилася без жодної теплої безрукавки, з нею сталося справжнє диво…

Прослухайте разом з дитиною цю милу й нехитру казку про те, наскільки більше отримує кожний, хто від щирого серця віддає найдорожче тим, кому воно найбільше потрібно. Адже Вільшанка, роздавши сім своїх безрукавок, здобула собі в лісі зразу сім найкращих друзів! А свій подарунок від Санта Клауса вона отримала не так, як інші діти й звірята – він, розчулившись, взяв її до себе додому, щоб відігріти її й поділитися з нею великою різдвяною радістю!

А в цьому відеороликові – наш традиційний майстер-клас за мотивами казки. Зробіть разом з дитиною чудову маску оленя Санта-Клауса:

Ферлі, Джен. Червона одежина для маленької пташини. Переклад Анни Марховської, іллюстрації Джен Ферлі – К.: Каламар, 2021. – 32 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic