В житті маленького зайчика Тимоша раптом сталася велика зміна. Ще вчора, коли мама попросила його принести на сніданок з городу шість морквин, він завдав собі тяжкої праці, прагнучи принести всю моркву. А сьогодні він уже не тільки вміє рахувати, але заввиграшки може розгадати хитрощі своїх старших братиків і сестричок. Вони, наївні, сподівалися, що Тиміш не буде рахувати принесені ними морквини, і комусь, здається, таки довелося попекти раків 🙂

Діти зазвичай виростають непомітно, проте іноді життя вимагає від них робити великі кроки до свого дорослішання. Навчитися самостійного рахунку – один із них. На третьому епізоді “Казкових сніданків” ми надихалися прикладом Тимоша та його мами із збірки “Короткі історії на ніч” (видавництво КМ-Букс, 2016). Після спільного читання майстрували ось таких кумедних зайців з морквою:)

Категорії: Без категорії

Повєткін Євген

ЦБ ім. Тараса Шевченка для дітей м. Києва, бібліотекар (з 2017 р.), 46 років. За освітою філолог, випускник Бердянського педуніверситету (1997 р.) і магістерського курсу з історії, теорії літератури та компаративістики НаУКМА (2000 р.)

Easysoftonic