У всьому світі живе дуже багато різних людей. “Мільйони на клаптик” – пише про це поетка Таня Стус. Вона разом з художницею-ілюстраторкою Мартою Кошулінською ставить перед собою надскладне завдання – розказати найменшим про великий світ, в якому вони вже тепер живуть разом з найріднішими людьми й колись мають навчитися жити в ньому самостійно. Їхня нова книжка-картинка, що має назву “Різ(д)ні люди”, наповнена ніби зовсім очевидними істинами. Але їх все-таки потрібно промовити вголос та показати на ілюстраціях, адже якщо цього не зробити тепер, щось важливе у житті може піти не так.

Навіть зовсім чужі люди бувають чиїмись татами або мамами. Діти бувають звірятками, й не завжди милими та пухнастими. Можна бути відкритим до інших, можна закритися, щоб, наприклад, на самоті помріяти або почитати книжку. Можна бути не тільки хорошими, але й прикрими, можна сваритися, коли щось не подобається, й домагатися свого.

Книжку Тані Стус та Марти Кошулінської можна просто прослухати й переглянути разом з дітьми в нашому відеоролику, а можна й додати щось від себе. Запрошуємо!

У другому ролику – про те, як зробити разом з дітьми з картону кумедні потрети й зачіски:

Стус, Тетяна Василівна.
Різ(д)ні люди [Текст] / худож. М. Кошулінська. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. – 25 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic