БІБЛІОТЕКА та київська школа № 53 продовжили серію онлайн-уроків із письменниками. До другокласників приєднався відомий дитячий автор Олег Чаклун, поговорили про правильне ставлення до книжок, про шкільне життя та улюблені предмети, про знання та вивчення іноземних мов, про цікавинки у сюжетах дитячих книжок. Коли зайшла мова про читацькі враження, з’ясувалося, що багато хто з дітей читав книжки Олега Чаклуна; дехто навіть прочитав його книжкові серії про пригоди Мікробота та принцеси Синтії. Онлайн-урок замість більш звичної зустрічі в актовому залі дає змогу максимально скоротити дистанцію у спілкуванні, швидше намацати теми для розмови, які були б цікавими для всіх.
Щоб розповісти про свій улюблений шкільний предмет, Олегові Чаклунові довелося вдатися до пояснень, адже у молодшій школі ні хімія, ні геометрія, ні інформатика ще не вивчається. Зате коли зайшла мова про книжки, написані нашим гостем, стало простіше – діти добре знають не тільки гру в хованки, що її дуже полюбляють роботи з книжок про Мікробота, а й про блогерів, слайм та челендж, або виклик, якщо сказати про це українською:) (це вже з нової книжки “Принцеса-блогерка”, яку БІБЛІОТЕКА та її читачі чекають із нетерпінням). Запрошуємо переглянути відео:

Для перегляду натисніть тут

Швейцарські казки [Текст] / розказав О. Чаклун ; післямова О. Г. Ільченка ; худож. І. Суманенкова. – Київ : Фонтан казок, 2015. – 71 с. 

Чаклун, О.
Мікробот [Текст] : казки / худож. Я. Любарська. – Київ : Фонтан казок, 2016. – 62 с. 

Чаклун, О.
Мікробот і Кам’яний дракон [Текст] : казка / худож. Я. Любарська. – Київ : Фонтан казок, 2016. – 53 с. 

Чаклун, Олег.
Мікробот і галактичний пірат [Текст] : казка / худож. Я. Любарська. – Київ : Фонтан казок, 2017. – 63 с.

Чаклун, О.
Піраміда Синтії [Текст] : наук.-фантаст. повість / худож. Т. Сусак. – Київ : Фонтан казок, 2017. – 59 с.

Ілюстрацію до допису взято з ресурсу ТиДиви

Категорії: Без категорії

Easysoftonic