Вистава бібліотечного лялькового театру “Казкарик”, що за традицією відбувається в нашому просторі Events/Події щомісяця кожного останнього четверга місяця, 27 грудня мала назву “У казковому лісі”. Й справді, де, як не в чарівному засніженому лісі, можуть трапитися веселі й неймовірні новорічні пригоди, які немов самі просяться на нашу лялькову сцену!

2018 рік, що минає – рік Собаки за східним гороскопом. Й справді, серед персонажів новорічної п’єси є меткий, дзвінкий і завзятий песик Гавчик. Проте вже з першого епізоду почало скидатися, що знову, як і нашій листопадовій ляльковий виставі, доведеться спостерігати бенефіс хитрої Лисички. Здається, звірям дуже не хотілося, щоб найголовніша роль знову дісталася рудій лиходійці, яка ще минулого разу добряче в’їлася в печінки. Напруження поступово наростало, й ось уже її шубку не тільки ніхто із звірів належно не оцінив, але й почали кпини над нею!

Проте сварка між звірями, така недоречна на порозі Нового року, цього разу все ж не сталася. Замість з’ясування стосунків на нашій сцені були загадки та діалоги з глядацькою залою – словом, традиційні елементи новорічного театрального капусника. Звичайно, й Дід Мороз – мудрий і розважний – теж був:)

Категорії: Без категорії

Easysoftonic