Нині вже всі українські діти знають, що дарунки напередодні та під час зимових свят їм приносить не хто-небудь, а сам святий Миколай. Наша груднева лялькова вистава, яка так і називається – “Казка про святого Миколая”, розкриває деякі таємниці про нього. Наприклад, ми дізналися, що незважаючи на те, що власне День Святого Миколая 19 грудня вже минув, його місія триває, адже попереду ще Різдво та Новий рік. А ще ми тепер знаємо, що навіть попри свою добру й лагідну вдачу, а також всезагальну любов дітей та дорослих у нього кожної зими вистачає й тих, хто прагне влаштувати йому капості. Та Святому Миколаєві вони зовсім не страшні – адже він знає, як перетворювати хитрунів та заздрісників на своїх добрих і веселих помічників.

Цього разу наша лялькова вистава вийшла за межі власне нашої лялькової сцени. У ній із задоволенням узяли участь наші юні музиканти, вихованці нашого музичного гуртка. Пісні про Святого Миколая в їхньому виконанні звучать просто чудово! Запускайте відео, щоб переконатися:

Також запрошуємо до перегляду фотографій

Глядачі зібралися, час починати виставу
Перш ніж на сцені з’являться ляльки – віршик про Святого Миколая
Час Святому Миколаю вже прибути. Проте Сорока облітала весь ліс, але ніде його не побачила, і тепер ділиться своїми тривогами з Вовчиком та Лисичкою
Але Добра Фея вже знає, що потрібно робити…
…І вона береться за перевиховання капосного Лісовика, який поцупив у Святого Миколая чарівний посох.
Тепер уже всі на місці – Святий Миколай із посохом та мішком дарунків, і Лісовик, що став добрим:)
А тепер – час заспівати про Святого Миколая!
…і розказати про нього віршик 🙂
З’ясувалося, що Миколай прийшов не з порожніми руками – він припас солодкі подарунки 🙂

Категорії: Без категорії

Easysoftonic