Вже не одне покоління українських читачів знає, що у Великобританії існує визнана в усьому світі традиція добре написаних та виданих книжок про тварин. На думку спадають перш за все твори Девіда Етенборо, що з’являлися друком паралельно з його документальними фільмами про дику природу. Авторові цих рядків свого часу трапилися дві книжки про тварин іншого британського автора, що з’явилися в СРСР у другій половині вісімдесятих – “Про всіх створінь – прекрасних та дивовижних” та “Про всіх створінь – великих та малих” Джеймса Герріота. Добре пам’ятаю, яке сильне враження справили його прості на перший погляд бувальщини з життя сільського ветеринара (обидві книжки автобіографічні). Насправді майже кожна така історія – напружена драма: щоразу автор зустрічається з тваринами у стані небезпеки, і до останнього моменту не знаєш, чи вдасться її відвести.
Під час нашого ефіру з британською дитячою письменницею Голлі Вебб та її українською видавчинею, головною редакторкою видавництва “BookChef” Катериною Дем’янчук ми з’ясували, що нині традиція має достойне продовження. Книжки із серії «Добрі історії про звірят», що вийшли з-під пера Голлі Вебб, теж мають драматичний початок і щасливе завершення. На їхніх сторінках кошенят та цуценят спільними зусиллями небайдужих рятують від небезпек і підшуковують домівку. Чи потрібно окремо згадувати про любов самої Голлі Вебб та членів її родини до песиків та котиків? Просто запускайте відео з нашої онлайн-зустрічі, і Ви дізнаєтеся, яким чином її пухнасті улюбленці беруть участь у написанні нових книжок 🙂
Втім, українськам читачам доступна також дитяча детективна серія про дівчинку-детектива Мейзі Хітчінз. Фентезійні історії розповідають про Великобританію вікторіанської доби, іншими словами, юна Мейзі є сучасницею знаменитого Шерлока Холмса. Історії придумані й записані по-дівчачому: наприклад, деякі сюжетні повороти народилися просто з… уважного розглядання тогочасного жіночого й чоловічого одягу! Втім, спойлерити детективні сюжети – справа дуже невдячна, запрошуємо на перегляд онлайн-ефіру та до БІБЛІОТЕКИ по книжки:)

Вебб, Г.
Загублена в снігах, або Пухнаcточка [Текст] / пер. з англ. Є. Кононенко ; іл. С. Вільямс. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2017. – 126 с.

Вебб, Г.
Пухнасточка і жах у сніговому полоні [Текст] / пер. з англ. К. Дем’янчук ; іл. С. Вільямс. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2019. – 125 с.

Вебб, Г.
Руданчик – кошеня-безхатько [Текст] / пер. з англ. К. Дем’янчук ; іл. С. Вільямс. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2019. – 125 с.

Вебб, Г.
Цуценя-нечупара [Текст] / пер. з англ. Л. Пилаєвої ; іл. С. Вільямс. – 2-е вид. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2019. – 127 с.

Вебб, Г.
Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про розлите чорнило [Текст] / пер. з англ. Ю. Підгорної ; іл. М. Ліндсей. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2020. – 171 с.

Вебб, Г.
Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про русалку, яка плаче [Текст] / пер. з англ. Ю. Підгорної ; іл. М. Ліндсей. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2020. – 167 с.

Вебб, Г.
Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про сліпого жука [Текст] / пер. з англ. Ю. Підгорної ; іл. М. Ліндсей. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2020. – 169 с. 

Вебб, Г.
Детектив Мейзі Хітчінз, або Справа про таємний тунель [Текст] / пер. з англ. А. Жищинської ; іл. М. Ліндсей. – Київ : BOOKCHEF : Форс Україна, 2020. – 167 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic