Всі нинішні дорослі легко пригадають мультфільми, книжки і пісеньки про дружбу, знайомі їм з дитинства. Якщо вірити їм, виходить, що дружба – це щось якщо не зовсім просте, то в усякому разі не надто складне. Дружити – це передусім разом гратися, ходити разом до школи та в гості одного до одного. Максимальне випробування, яке може чекати юних друзів – поганий настрій, який в кінці мультика/книжки/пісеньки обов’язково покращується.

У героїв книжки “Коли друзі поруч”, створеної письменницею Юдіт Коппенс і художницею Елін ван Лінденхайзен, ситуація інша. Дружня компанія Мишки, Киці, Мавпочки, Зайки та Песика рада прийняти до своєї гри Жирафа, але їхні ігри йому не підходять – ні стрибки із скакалкою, ні хованки. Зрештою, на сторінках цієї казкової історії звірятка так і не зіграли в жодну спільну гру – але попри це друзями вони все ж стали. Довга шия Жирафа, яка так заважала гратися, несподівано дуже допомогла новим друзям!

Це лише одна з історій цієї доброї книжки, яку можна буде не раз спільно прочитати спільно з малюками. А в чотирнадцятому епізоді “Казкових сніданків” у нас, як завжди, була саморобка – класний Жираф з кольорового картону:)

Категорії: Без категорії

Easysoftonic