БІБЛІОТЕКА отримала розкішний книжковий подарунок від літературної агенції OVO

Отже, не гаємо часу й переходимо до наших гарних новин:)

Перша з них та, що в нас в Україні вже нарешті є повноцінна літературна агенція. Вона зветься OVO, що в перекладі з латини означає яйце – символ початку нового життя. Колектив натхнених однодумців щасливо зумів стартувати і вже може похвалитися не тільки деклараціями та амбітними планами. У них тепер є солідне й різнопланове портфоліо, в якому поруч з культовими авторами Сергієм Жаданом та Артемом Чехом – яскрава команда перспективних дебютантів.

Власне, у БІБЛІОТЕКИ ще буде нагода докладно розповісти про нові імена. А просто зараз варто пояснити, що являють собою літературні агенції і для вони всім нам потрібні. Якщо проводити аналогії між літературою та кінематографом, то в наші дні нікому не спадає думку вимагати від авторів фільмів чогось окрім добре зробленої сценаристської, режисерської, операторської роботи. Більше того, в умовах сучасного кіноринку й від студій давно вже не вимагають пошуку прокатників та проведення рекламних кампаній – цим займаються продюсерські агенції. OVO – приблизно така сама продюсерська агенція, тільки в царині літератури.

Багато хто з наших читачів здогадується (а дехто навіть знає напевне), що видати книжку, особливо дебютну – недешеве задоволення. Намагання спихнути витрати безпосередньо на авторів і на видавництва – прямий шлях до програшу в конкурентній боротьбі з російськими книжками, особливо масових жанрів. Літературні агенти намагаються знайти порозуміння між першими й другими, а ще – переконати вкладатися у дебютантів, купувати й читати їхні книжки.

Cпівзасновниця літагенції OVO Вікторія Ма (зліва) та співробітниця БІБЛІОТЕКИ Марина Климова

Тепер друга новина, ще приємніша від першої. Команда OVO добре усвідомила, що бібліотеки – дуже потужний промоційний інструмент. Для того, щоб крига скресла і щойно виданий твір почали читати, потрібно подбати про те, щоб він був у книгозбірнях на полиці нових надходжень. Власне, саме це й зробила співзасновниця OVO Вікторія Ма – так БІБЛІОТЕКА отримала підбірку крутих новинок. А щоб зібрати кошти на цей подарунок, літагенція напередодні Нового 2021 року надрукувала великий настінний календар Literature illustrated з портретами дванадцятьох сучасних письменників.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic