Розділ “Веселі канікули” з книжки французької дитячої письменниці Марі Тібі та художника-ілюстратора Фаб’єна Окто Ламбера “Пригоди в Диволісі” розповідає про великі зміни, які відбуваються у житті школярів. І хай ніхто не думає, що вони стосується лише навчання і занять у класах. Нова пригода ведмедика Ноно та його найкращих друзів розповідає про те, що відпочинок улітку в них теж стає цілковито іншим. Адже раніше ніхто з малюків навіть не замислювався про те, що про літні враження варто запам’ятовувати, щоб мати змогу потім розповісти про них друзям-однокласникам. Власне, про це й нагадує своїм учням вчителька пані Розумаха – новий навчальний рік вона якраз і хотіла б розпочати з яскравих розповідей про літні канікули 🙂

Коли ж малі звірятка починають ділитися своїми планами на літо, з’ясовується ще одна відмінність школярів від малят. Адже малята зазвичай переконані, що найкращий відпочинок для них – це той, який придумали для них дорослі. Це може бути поїздка до бабусі, тітки та двоюрідних братів і сестер, на море чи на озеро. Натомість школярі вже самі можуть придумати й навіть самі зробити дещо, аби їхні канікули були по-справжньому веселими й незабутніми. Запускайте відеоролик, аби побачити й почути, як та чиїми стараннями Диволіс перетворився на спражній парк розваг!

А в цьому відеороликові – наш традиційний майстер-клас за мотивами прочитаної казки. Зробіть з кольорового паперу її персонажа – сову Бібу:

P.S. Ми вже спільно читали історію з книжки “Пригоди в Диволісі”, присвячену ведмедикові Ноно, його друзям та святові Різдва. Тепер настав час читати про літні пригоди!

Тібі, М.
Пригоди в Диволісі [Текст] : казки / пер. з фр. О. Ларікової ; іл. Ф. О. Ламбера. – Харків : Віват, 2019. – 103 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic