Поєднуємо любов до котів і мандрів з основами менеджменту, фінансів, мікро- і макроекономіки

Кожний просунутий фінансовий консультант рано чи пізно усвідомлює необхідність доброї книжки, яка б пояснювала дітям основи його фаху. У фондах БІБЛІОТЕКИ вже є успішні приклади таких книжок, причому мова не тільки про доволі банальні підручники з економіки та фінансової грамотності. БІБЛІОТЕКА розкаже про “вищий пілотаж” фінансово-економічного наукпопу для дітей – книжки з казковим сюжетом (або його елементами), яскравими персонажами, доречним гумором, ненудними картинками, схемами та діаграмами (бувають і такі:) та ігровими задачками на закріплення матеріалу.

БІБЛІОТЕКА вже писала про класика світового підліткового фінансового наукпопу – німецького письменника Бодо Шефера та його книжку “Пес Мані, або Абетка грошей“. Втім, цей блискучий текст, що у форматі життєвої історії з елементами казки розкриває основи правильного поводження з особистими фінансами, вимагає врахування власне українських реалій. До того ж тільки фінансова грамотність – це ще далеко не все, що варто знати дітям про економіку.

Фінансовий консультант та тепер уже дитячий письменник Олексій Геращенко скористався одним із лайфхаків Бодо Шефера, коли брався до своєї книжки. Коротко він звучить так: “Розуміти необов’язково. Досить лише знати, що воно неодмінно спрацює”. Власне, ідея сюжету з домашніми улюбленцями для фінансового наукпопу добре спрацювала у Шефера, тому “Котономіка…” теж має непогані шанси не розминутися із цільовою аудиторією. Запускайте відеоролик з нашої онлайн-зустрічі й переконайтеся!


Геращенко, Олексій
Котономіка, або Як коти економіку будували. Ілюстратор Анна Овчарова. – Харків: Фоліо, 2020. – 160 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic