![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8356-1024x683.jpg)
Всі знають про те, що Cвятий Миколай приносить подарунки під подушку лише добрим і чемним. Але ось настає переддень 19 грудня, і діти усвідомлюють, що добрих діл у них мало, що їх бешкети напередодні мали прикрі наслідки, вони підвели й засмутили маму… Чи означає це, що вони більше не можуть сподіватися подарунків від Миколая?
Але у нашій ляльковій виставі Святий Миколай, який ходить в цю ніч серед людей і звірят, дає приклад не суворості, але милосердя. І дітям, і звірятам випадає нагода не тільки побачити та поговорити з ним, але й допомогти йому, зробити свою добру справу, яка переважить усі минулі прикрощі. Наші юні глядачі, серед яких цього разу були учасники майстер-класу від громадського об’єднання “Особливі”, були після вистави радісними та натхненими 🙂
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8338-2-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8339-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8340-1-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8341-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8345-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8347-1-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8351-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8355-1024x640.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8361-1-1024x683.jpg)
![](https://shevkyivlib.org.ua/wp-content/uploads/img_8362-1024x683.jpg)