#перша­_книжка_після_карантину
Ілларіон Павлюк прийшов до художньої літератури з тележурналістики, де заявив про себе як автор та продюсер кількох документальних фільмів. Репортером-міжнародником він свого часу побував у кількох гарячих точках, а у 2015 році в складі добровольчого батальйону боронив рідну землю на сході країни.

Письменницький дебют Іларіона Павлюка був яскравим і стрімким – з 2018 року світ побачили три його романи.
Перші два – “Білий попіл” та “Танець недоумка” – очолювали книжкові топи та номінувалися на престижні літературні премії, зокрема й на Книгу року ВВС-2019. Новий роман “Я бачу, вас цікавить пітьма” ще до старту продажів отримав персональну відзнаку премії “BookForum Best Book Award-2020” від директорки Українського інституту книги.

“Танець недоумка” (2019)

“Танець недоумка” – науково-фантастична драма. ЇЇ головний герой, 35-річний Гіль з усіх сил бореться з амплуа невдахи і намагається зберегти свою сім’ю. Завдання не з легких: окрім безробіття та невиплаченої іпотеки за квартиру, з якими треба негайно давати раду, він підозрює у себе спадкову генетичну хворобу, що загрожує перетворити його на недоумка.
…Контракт від приватної військової компанії “Корпус конкістадорів”, згідно з яким Гіль мав працювати біологом на загадковій планеті Іш-Чель в іншій галактиці, із самого початку здавався підозрілим. Проте Гіль не тільки підписав його, а й усупереч зловісним передчуттям узяв з собою дружину та малолітню донечку…
Тут можна прочитати про презентацію роману “Танець недоумка” у БІБЛІОТЕЦІ з участю автора та літературного критика Михайла Бриниха, що відбулася у жовтні 2019 року.
Павлюк, І. Танець недоумка. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2019. – 680 с.

“Я бачу, вас цікавить пітьма” (2020)

“Я бачу, вас цікавить пітьма” – це містичний трилер. Київського кримінального психолога Андрія Гайстера відрядили консультантом у забуте Богом селище Буськів Сад. Зимової ночі там зникла дівчинка. Андрій дізнається про Звіра – серійного маніяка, убивства якого тамтешні мешканці воліють не помічати… У цьому проклятому селищі, де події йдуть зачарованим колом і всі ненавидять власне життя, розслідування постійно заходить у глухий кут. Гайстер вірить, що загублена дівчинка, попри все, жива і він її знайде. Але ніхто, крім нього, у цьому не зацікавлений.
Павлюк, І. Я бачу, вас цікавить пітьма. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2020. – 664 с.

Усі романи Ілларіона Павлюка дарують нам емоції, які ми звикли отримувати від гостросюжетних книг: напруга, інтриги, жахи та загадки-загадки-загадки.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic