Напевне, багато хто з наших дорослих і старших читачів знає про анімаційний серіал “Чагггінгтон”. Перший сезон історії про депо з чудернацькими веселими паровозиками з’явився на телеекранах та в україномовному сегменті Youtube приблизно десять років тому, в 2010-му. До 2015 року було знято п’ять сезонів, і от нещодавно стало відомо, що творці “Чаггінгтона” готуються вдихнути нове життя в цей проєкт. Так чи інакше, студії Ludorum спільно з телерадіокоропорацією BBC вдалося створити чи не зразковий анімаційний продукт, який яскраво, зрозуміло та дуже емоційно розповідає дітям дошкільного та молодшого шкільного віку про таку доволі складну річ, як повсякденна робота залізничного транспорту. Це й величезний парк локомотивів, змальований з цілком реальних прототипів з різних країн, й цілий арсенал допоміжної колійної та ремонтної техніки, й навіть такі суто специфічні речі, як станційне господарство та централізована сигналізація! Втім, на сьогоднішньому онлайн-занятті з англійської ми поки не будемо показувати уривків з серіалу з британською або американською звуковою доріжкою 🙂 Для початку ми прочитаємо книжечку, опрацюємо корисну лексику, повторимо назви кольорів та чисел:

Корисна лексика:
All around Chuggington – все про Чаггінгтон;
more than forty flaps – більше сорока віконечок;
time to wake up – час прокидатися;
lift the flap to get each chugger ready to start the day – піднімайте віконечка, щоб кожен з паровозиків приготувався до початку дня;
let’s get those wheels on the rails – давайте поставимо ті колеса на рейки (Данбар є наставником юних паровозиків);
terrific – приголомшливо;
can’t catch Koko – Коко не спіймати (Коко змалювали з японських швидкісних поїздів “Шінкансен”)
neat – охайний;
tidy – акуратний;
ride – ганяти;
honking horns – вигук, яким англійці передають звук труби;
puffer – пухнастий;
rattling rivets – брязкаючи заклепками;
spin around – крутитися;
busy day – напружений день;
pick up – підвезти, підкинути;
very pretty creatures – дуже милі створіння;
deliver – відвозити, доставляти;
timber – колода (дерева);
on the way – на шляху;
Can you find and count the squirrels hiding in the trees? – Чи зможете ви знайти й порахувати білок, що ховаються на деревах?
traintastic – гра слів: train+fantastic.
Категорії: Без категорії

Easysoftonic