День дитячої книги, який у всьому світі святкується в День народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, ми в БІБЛІОТЕЦІ відзначили знайомством із сучасною казкаркою Катериною Кулик та її новою книжкою “12 місяців, або Всі дивовижі року”.

З чого починається добра казка для найменших? Коли читаєш дванадцять історій про милих нерозлучних друзів Ведмедика, Зайчика та Їжачка, складається враження, що для їх творення достатньо лишень календаря та уяви. На кожен місяць року в Катерини Кулик немов сама собою знаходиться розповідь про щось дуже важливе, причому іноді вона може сягати дуже-дуже дорослих речей. Наприклад,  вереснева казочка, яка відкриває книжку – про те, чому варто наважитися бути відкритим до світу і не соромитися виявляти це. Червнева історія – теж про готовність відкрити серце, але вже до найближчих людей. Споглядаючи барвистий листопадовий ліс, Ведмедик дає усім маленький урок художнього бачення, в якому важливі кожен листочок,  кожен колір, навіть неяскравий. Легко, як чашка на поличці, знаходиться історія про найкращий подарунок і навіть історія про роздуми та погляд у вікно, в якому, як це часто буває в січні, ніби не видно нічого цікавого…

Втім, нині у нас на календарі та за вікном квітень 🙂  Тому Катерина Кулик та її найменші читачі приділили найбільше уваги саме квітневій казочці. Виявляється, що Ведмедик, як і славетний Ганс Крістіан Андерсен, святкує свій День народження якраз у ці весняні дні. Мінлива погода, яку професійні метеорологи називають міжсезонням, може піднести прикрі сюрпризи, наприклад, заморозити й засипати снігом іменний торт. Однак Ведмедик, а тепер уже й наші найменші читачі знають секрет того, що може врятувати будь-яке свято!

Не минула без сюрпризів, щоправда, вже приємних, і наша читацька зустріч. Катерина Кулик подарувала “12 місяців…” нам у БІБЛІОТЕКУ й дітям до їхніх дитячих садочків, а БІБЛІОТЕКА скористалася нагодою й підписала в авторки її попередню книжку – “Татків день”. Що ж, цьогорічне свято дитячої книги вдалося якнайкраще, ми вже чекаємо нової зустрічі з пані Катериною:)

P.S. Чудові ілюстрації до книжки створила художниця Наталя Шерстюк. Окрема подяка їй за міні-квест (той, хто візьме у руки “12 місяців…”, зрозуміє, що це таке:)

Категорії: Без категорії

Easysoftonic