Відколи харківський рок-гурт Танок на Майдані Конго” засяяв на українській рок-сцені, Фоззі сприймався публікою як музикант, вокаліст та автор текстів різних кумедних пісень. Дуже довго саме так і було, аж поки одного разу десь під час літньої відпустки на морі він не придумав і не написав пісню про Василя Гупала. Герой, який набирається богатирської сили та стає велетнем перед кожною битвою з ворогом, передусім мав з’явитися у відеокліпі на пісню, і він там з’явився. Але і сам Фоззі, і кожен, хто чув пісню і бачив кліп, були переконані: оскільки Василь Гупало має чарівну силу, схожий на героїв українських чарівних казок та й поводиться як вони, то його найкраще в казці й “оселити”. Й от Фоззі у творчому дуеті з художником Сашком Даниленком створили цю ілюстровану казкову історію, яку назвали “Гупало Василь. П’ять з половиною пригод”.

Під час онлайн-зустрічі з читачами БІБЛІОТЕКИ Фоззі зізнався, що такий розвиток подій – від пісні та відеокліпу до книжки, а не навпаки – спочатку здивував решту членів рок-групи ТНМК. Але оскільки Василь Гупало – персонаж дуже позитивний, то згодом всі не тільки звикли до цього, а неначе самі собою почали народжуватися нові казкові історії з його участю. Фоззі вже починає замислюватися про підготовку книгу з сіквелом історії. Адже він впевнений, що українцям потрібно мати не тільки стародавніх, але й сучасних казкових героїв, які можуть на рівних конкурувати з героями коміксів Marvel та анімаційних фільмів студій Disney та Pixar.

На час нашої фан-зустрічі ми віртуально зробили Фоззі нашим бібліотекарем (дуже сподіваємось і на “живі” відвідини найближчим часом після карантину), і він поділився своїми відчуттями у цій ролі:), розказав про свої улюблені книжки та анімаційні фільми, відповів на запитання читачів. Запрошуємо до перегляду відео на нашій сторінці у Facebook!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic