На сьогоднішньому другому епізоді “Казкових сніданків” у #БІБЛІОТЕКА ми знайомили наших маленьких і дорослих читачів із українською дитячою книжкою, яка випередила свій час щонайменше років на десять. Наша читацька публіка лише останніми роками долучилася до світової моди на віммельбухи – книжки, які не тільки читають, а й розглядають. Не так часто з’являються видання в іншому світовому тренді – коли казкову історію, придуману дитиною, редагує і доповнює професійний редактор.

Отже, сьогодні для “Казкового сніданку” ми обрали “Вовченятка, яке запливло далеко в море” – казку, написану шестирічною на той момент Марійкою Луговик, відредаговану та “трішечки дописану” геніальним літературним редактором Іваном Малковичем. Користуючись нагодою, вітаємо Івана Антоновича, який учора відзначав свій День народження, і бажаємо йому здоров’я та творчого натхнення 🙂 Книжку проілюструвала не менш класна художниця Софія Ус, і вона досі виглядає дуже цікаво й сучасно, попри те, що вперше її було надруковано ще 2002 року!

Дехто з наших маленьких гостей уважно слухав про пригоди Вовченятка та Вовка, його тата, у морських глибинах; хтось, можливо, ще був надто малий для цього, але чудові яскраві й дотепні картинки із задоволенням розглядали усі!

Потім діти зробили саморобку – різнокольорову аплікацію-долоньку, яка нагадує яскраві підводні світи, зображені Софією Ус. Запрошуємо до нас наступної п’ятниці, буде не менш цікаво 🙂

 

Категорії: Без категорії

Easysoftonic