БібліоФест 5.0, що відбувся 3 червня, став офіційним завершенням другого сезону проекту “Казкові сніданки”. Позаду тридцять три епізоди, що тривали практично в режимі “нон-стоп” упродовж осені, зими та весни, знайомство з розмаїттям добрих оригінальних та перекладних книжок українською мовою, польотом фантазії художників-ілюстраторів та традиційні кумедні саморобки.

Ми писали практично про всі епізоди Казкових сніданків на інтернет-сторінці нашої бібліотеки, тому, аби підбити підсумки сезону, ми ще раз переглянули наші дописи. З’ясувалося, що завдяки нашому проекту з’явилося доволі багато фанатів якісної україномовної книжки для найменших. Її постійно шукають в інтернеті, й нам приємно, що завдяки “Казковим сніданкам” знаходять якщо не саму книжку на полиці БІБЛІОТЕКИ, то принаймні інформацію про неї. Відвідувачів нашої сторінки однаково цікавлять і свіжі, і давніші епізоди.

Ніде правди діти – систему нумерації сезонів та епізодів ми творчо поцупили у телевізійників. Тому, мабуть, не буде нічого страшного в тому, щоби продовжити аналогію з телебаченням і назвати зараз трійку “найкасовіших” епізодів за минулий сезон.

Отже, на третьому місці з 212 читачами допис про четвертий епізод, на якому був “Баранчик Рассел” британського художника та письменника Роба Скоттона.

На другому місці  – допис про п’ятий епізод, на якому була книжка Галини Малик та ілюстраторки Наталі Малетич “Як сонечко крапочки загубило”, 230 читачів.

Й нарешті найбільше зацікавив допис про сімнадцятий епізод, на якому була казка “Ліхтар” Олега Чаклуна. Про неї прочитали 277 відвідувачів нашої сторінки!

А які епізоди та книжки припали до душі Вам? Напишіть про це в коментарі, будемо раді!

Категорії: Без категорії

Easysoftonic