На читачів БІБЛІОТЕКИ тепер чекає ще одна поличка з яскравими та цікавими новинками. Пам’ятаєте червень та вечірні перегуки сов у гаях, щойно по тому, як солов’ї відспівали свої травневі пісні? Так от, завдяки харківському видавництву “Крокус”, письменниці Саші Кочубей та ілюстраторці Юлії Шалімовій у нас у БІБЛІОТЕЦІ нарешті з’явилася дитяча книжка, в якій можна прочитати про те, що насправді час совиних перегуків починається значно раніше, у лютому-березні. Називається вона “Сюрприз для сов”.


У письменниці Валентини Вздульської у “Крокусі” вийшла яскрава книжечка дитячої поезії “Я – Кіліманджаро”, проілюстрована Ларисою Чайкою, казино на деньги с выводом на карту.

Поруч з нею на полиці – “Ліннея в саду художника” Кристіни Б’єрк з ілюстраціями Лени Андерсон, вона розповідає про дівчинку Ліннею, Париж, художника Клода Моне, а також його картини в музеях Мармоттан та д’Орсе. На сусідній полиці – книжка про найвищу українську вершину Говерлу, яку написала письменниця Катерина Міхаліцина та проілюструвала художниця Світлана Балух.

Ще одна дитяча книжка про тварин – “Мама прийшла” Оксани Лущевської та Маші Фойї. І це ще не весь список новинок, заходьте переглянути та взяти на свій формуляр 🙂

Категорії: Без категорії

Easysoftonic