Минулої п’ятниці у наших юних читачів розпочалися весняні канікули. Вільний час, що залишився у них після закінчення скорочених уроків – чи найкращий, аби прийти до нас, познайомитися та порозважатися – вирішили в Центральній бібліотеці для дітей м. Києва. І зробили цього дня ще один, вже третій за рахунком, Бібліофест.

Оскільки прощання із снігом та зимою цього року в Києві дещо затрималося 🙂 , усі наші фестивальні події довелося провести в приміщенні. Розпочали ми із зустрічі з письменником та ілюстратором Віталієм Кириченко, автором книжки для дітей “Багато веселих історій”. Спочатку добряче посміялися, слухаючи, пана Віталія, а потім взялися малювати на листочкам паперу щось найбільш улюблене. Хтось намалював солодощі, хтось – автомашину, на якій любить кататися, хтось – червоне сердечко. Малюнки увійшли до книжки, яку так і назвали – “Книга про любов”.

Малювання, поробки з кольорового паперу та картону – традиційний пункт програми усіх трьох наших бібліофестів. Цього разу їх тематика була великодньою – робили пасхальні прикраси-яйця, вирізали пасхальних зайців для листівок та закладок і потім залюбки фотографувалися з тим, що вийшло:) Ще одна непорушна традиція наших бібліофестів – візерунок-біотату хною усім гостям. А ще  у нас були в гостях представники видавництва “Ранок” та “Фонтан казок”, то ж усі охочі могли купити найгарячіші книжкові новинки. Я, наприклад, теж дещо придбав, і збираюся згодом відписатися про враження 🙂

Запрошуємо переглядати фотозвіт і слідкувати за афішею наших наступних заходів!

   

Категорії: Без категорії

Easysoftonic