Вашій увазі пропонуються дві цікаві книги про мови кодування Python та Scratch.

Обидві мови програмування вивчаються у шкільному курсі інформатики. Однак це вивчення важко назвати ефективним – через цілу купу причин. Про них – якось іншим разом. Ми просто хочемо запросити підлітків, яким дуже хочеться, щоб їхні комп’ютери або смартфони “навчилися” більшого, ніж можуть тепер. Адже професій, в яких можна обійтися без комп’ютерів та програм, з кожним днем стає все менше й менше.

Створення нових комп’ютерних програм – складний та багатоступеневий процес. Кодування – лише один з етапів, хоча саме його можна вважати ключовим. Без написання коду засобами тієї або іншої мови програмування комп’ютер (або інший гаджет) ніколи не “зрозуміє”, яких саме алгоритмів дій Ви хочете від нього.

Так, програмування та кодування як його частина нерозривно пов’язані в свідомості сучасної людини з комп’ютерною технікою. Однак варто зламати стереотип, що книжки з програмування потрібні були лише для персональних комп’ютерів попередніх поколінь. Ви легко в цьому переконаєтеся: навчатися кодуванню набагато зручніше, сидячи за комп’ютером і маючи в руках книжку, а не ще один комп’ютер 🙂

У простий і дотепний спосіб, однак цілком серйозно та професійно, крок за кроком викладаються основи програмування. Чіткі і зрозумілі пояснення супроводжуються ілюстраціями, що дають повне уявлення про те, якого вигляду на кожному кроці створення програми повинен набувати екран і як має виконуватися код.

Прочитавши ці книги, кожен читач не лише зможе ознайомитись із принципами та прийомами програмування, а й здійснити перший крок на шляху до майбутньої професії, в якій можуть знадобитися знання та навички програмування.

Діккінс, Джон, Стовелл, Луї. Python. Кодування для майбутніх програмістів. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 96 с.


Діккінс, Джон, Стовелл, Луї. Scratch. Кодування для майбутніх програмістів / Д. Діккінс, Л. Стовелл, Д. Мелмот. – Київ : КМ-БУКС, 2019. – 96 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic