Юний Колобок, щойно народившись (тобто, звісно, спікшись у печі), одразу подався на гастролі в ліс. Але дещо в нього пішло не так, і лісова публіка чомусь виявилася значно голоднішою за Діда з Бабою, а його вміння спритно втікати від роззявлених звіриних пащек ледве його не підвело… На щастя, у Колобка був рятівник, і він у нашій виставі не спізнився, тому нашого круглого та рум’яного молодого артиста в лісі ніхто не встиг навіть й разу вкусити:)
Вийшло так, що цього разу Колобок був не єдиним, хто продемонстрував свої таланти. Наші юні глядачки не втрималися і на завершення вистави почали запальний танець. Запрошуємо переглянути в фотоальбомі, як воно було.
- Поки Дід із Бабою виявили, що Колобок зник…
- …він уже проспівав пісеньку Вовкові…
- …Поросяткові…
- і вже збирався співати Ведмедеві
- Аж тут його знайшов Пес-рятувальник
- А тут настає пора лялькам вийти на поклон глядачам…
- а глядачам – весело потанцювати!