Замість нескінченних спроб змінити самого себе за допомогою сили волі краще взятися до змін кола спілкування та власного середовища

Бенджамін Гарді – письменник і колумніст. Дописувач ділових видань Forbes, Fortune, Fast Company, Business Insider. Здобуває докторський ступінь з організаційної психології в Університеті Клемсона. Є автором бестселера “Willpower Does not Work” ( в українському перекладі – “Не примушуй себе. Альтернатива силі волі”).

Давайте по-чесному: Ви мільйони разів намагалися поліпшити своє життя і мільйон разів розчаровано починали наново складати список необхідних для цього завдань. Ви пробували позбутися паскудної звички за допомогою сили волі, але незабаром вас знову затягувало в старі поведінкові шаблони. Ви складали 31 грудня плани на прийдешній рік, а вже в лютому знову жили, як і минулого року. Ви ставили собі грандіозні життєві цілі, але не наближалися до них і на крок попри докладені зусилля. Після стількох невдач легко припустити, що насправді проблема – у вас самих.

Мабуть, вам бракує чогось важливого: наполегливості, внутрішнього стрижня, сили волі. Може, варто просто змиритися із тим, що є? А що як це припущення абсолютно хибне? Можливо, проблема взагалі не у вас? Автор цієї книжки переконує: припиніть силувати себе і спробуйте змінити середовище. Коли ми активно впливаємо на умови навколо нас, наприклад, оточуємо себе новими людьми, іншими стають і наші емоції, думки та цінності. У цій книжці автор покаже, як впливати на власне середовище і завдяки цьому неодмінно досягати цілей.

Гарді, Бенджамін

Не примушуй себе. Альтернатива силі волі/пер. з англ. Наталія Валевська. – К.: Наш формат, 2019. – 200с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic