Ці травневі дні приголомшують квітами. Тепер вони не тільки на клумбах, але й садах і парках, у лісах і лісосмугах – навіть на пустищах жовтіють скромні жовті кульбаби. Тільки встигай зачудовано милуватися розквітлими тюльпанами й нарцисами, вдихати аромат бузку та конвалій, помічати на каштанах все нові й нові білі й рожеві квіткові свічки… Таке буяння квітів – не тільки на київських вулицях, а й на сторінках книжки “Зелений тюльпан”, з якою на зустріч з нашими читачами-першокласниками завітала її авторка – письменниця Ірина Білан.

Але краса квітів скороминуща. Щоб зберегти її, молодий художник Никон захоплено малює розквітлий сад та клумби. Його старання помічає сама Її величність Королева Країни квітів Розалінда і дарує йому чарівні фарби, здатні оживляти все зображене ними, крім людей. Подарунок королеви Розалінди має й іншу дивовижну властивість – вони у Никона не закінчуються, допоки він своїм мистецтвом служить добру та ділиться ним із іншими людьми. Далі, як і належить казці, відбувається зустріч Никона з прекрасною принцесою, донькою королеви Розалінди, та її несподіване викрадення злою чарівницею просто з балу. Никон вирушає на її пошуки…

А ми з авторкою та нашими юними читачами знайомилися з найяскравішими весняними, літніми та осінніми квітами, говорили про переваги читання книжок, а після цього пересіли за столи нашої імпровізованої майстерні, щоб зробити власноруч красиві тюльпани з кольорового паперу. Діти взяли з собою листівки із цими тюльпанами, щоб привітати своїм мам із Святом – Днем матері, який відзначається цими днями.

Завершилася зустріч спільним фото на згадку.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic