Коли твої друзі мають обмаль інформації про тебе, вони можуть почати дофантазовувати щось. Через це коли одного дня ти надумаєш розказати їм про щось таке, чого з тобою ніколи ще не траплялося, наслідки можуть бути найнесподіванішими.

 

 

 

 

Одного ранку крокодил Джонні повідомив своїй подрузі бегемотисі Жозефіні, що він почувається так, ніби у нього в животі пурхають метелики. Варто було Жозефіні домислити, що Джонні зле й він потребує допомоги, й поділитися своїми міркуваннями з усім лісовим товариством, почалася справжня лавина хибних припущень, аж до найпохмуріших. До чого додумалася лісова громада та як усе було насправді? Дізнатися про це можна, узявши в #БІБЛІОТЕКА книжку Інгрід та Дітера Шуберт “Жозефіна, або Що трапилось з крокодилом”, яку було обрано для знайомства на третьому епізоді другого сезону “Казкових сніданків”.

Як завжди, наприкінці всіх чекала кумедна саморобка. Цього разу діти й дорослі змайстрували бегемотиху Жозефіну з блакитного та червоного паперу, яка може посміхатися на увесь свій величезний рот 🙂

Просимо зауважити, що на п’ятницю 28 вересня припадає санітарний день, тому наступний епізод “Казкових сніданків” відбудеться 5 жовтня. Чекатимемо!

 

Категорії: Без категорії

Easysoftonic