Крокодилячо-бегемотна історія про закоханість. Веселі непорозуміння й кумедна саморобка третього епізоду нового сезону "Казкових сніданків"

Коли твої друзі мають обмаль інформації про тебе, вони можуть почати дофантазовувати щось. Через це коли одного дня ти надумаєш розказати їм про щось таке, чого з тобою ніколи ще не траплялося, наслідки можуть бути найнесподіванішими.

 

 

 

 

Одного ранку крокодил Джонні повідомив своїй подрузі бегемотисі Жозефіні, що він почувається так, ніби у нього в животі пурхають метелики. Варто було Жозефіні домислити, що Джонні зле й він потребує допомоги, й поділитися своїми міркуваннями з усім лісовим товариством, почалася справжня лавина хибних припущень, аж до найпохмуріших. До чого додумалася лісова громада та як усе було насправді? Дізнатися про це можна, узявши в #БІБЛІОТЕКА книжку Інгрід та Дітера Шуберт “Жозефіна, або Що трапилось з крокодилом”, яку було обрано для знайомства на третьому епізоді другого сезону “Казкових сніданків”.

Як завжди, наприкінці всіх чекала кумедна саморобка. Цього разу діти й дорослі змайстрували бегемотиху Жозефіну з блакитного та червоного паперу, яка може посміхатися на увесь свій величезний рот 🙂

Просимо зауважити, що на п’ятницю 28 вересня припадає санітарний день, тому наступний епізод “Казкових сніданків” відбудеться 5 жовтня. Чекатимемо!

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *