Зоопарк – одна з візитівок стародавнього міста Мюнстер на заході Німеччини, майже на кордоні з Нідерландами. Тому зовсім не дивно, що автор дитячих книжок та художник-ілюстратор Дірк Хенніг, який мешкає там, дуже полюбляє малювати його мешканців та придумувати про них різні чудернацькі історії. Книжка-лабіринт “Їжак Ігнат і У-ру-ру. І куди ми дістанемось?” – не виняток. Одного тихого літнього вечора до нори їжака Ігната скотилося величезне яйце й грюкнуло в двері. Щоб з’ясувати, що за пташеня з нього вилупилося, відважному їжачкові довелося покликати на допомогу друзів й пройти з ними польовий, гіллячковий, болотяний та підземний лабіринти. На сторінках книжки Ви побуваєте на генеральному прибиранні у хатинці на дереві, на репетиції жаб’ячого хору й навіть побачите на власні очі, як робиться справжній підкоп! Щоб дізнатися, ким виявилося загадкове пташеня У-ру-ру*, запускайте відеоролик з казкою:

У наступному – відео – наш традиційний майстер-клас за мотивами казки. Зробіть разом з дитиною персонажа казки – кумедного їжака Ігната:

*В оригіналі, тобто німецькою мовою, пташеня звати Mӧp (Мьоп, якщо спробувати передати українською абеткою). Хіба ж не цікаво, про яких птахів, власне, йдеться?
Хенніг, Дірк.
Їжак Ігнат і У-ру-ру. І куди ми дістанемось? [Текст] : іл. кн. з лабіринтами : пер. з нім. – Харків : Ранок, 2017. – 25 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic