Лише любов - мірило справжності. У БІБЛІОТЕЦІ відбувся творчий вечір театральної студії "Зоряні діти"

Лише любов - мірило справжності. У БІБЛІОТЕЦІ відбувся творчий вечір театральної студії "Зоряні діти"

Всім лісовим звірям було дивно бачити такого Зайчика такого фіолетового кольору. Це, мабуть, іграшка, якій потрібно повернутися до дітей, які без нього сумують – думала Мама-зайчиха. Це лише іграшка – розчаровано мовили лісові хижаки, Вовк та Сови. “Привіт, Зайчику! Ти знайшовся. Після життя в лісі, пригод і небезпек ти повернувся до нас” – сказали Діти.

Вихованці молодшої групи театральної студії “Зоряні діти” у п’єсі Лесі Мовчун “Фіолетовий зайчик”показували своєю грою різницю між поняттями “іграшковий” та “несправжній”. Їхня керівниця й режисерка Зоряна Цвик не боїться ставити перед ними складні акторські завдання – й спільно з ними досягати результату.

У старших вихованців було не менш складне завдання – інсценізація. Уривок із прозового чи поетичного тексту потрібно було перетворити на сценічний монолог й самим зіграти його. Так на нашій сцені з’являлися Аліса з “Аліси в Дивокраї” Льюїса Керрола, Лис з “Маленького принца” Антуана Сента-Екзюпері й навіть Кіра та пес Мані з книжки “Пес Мані, або Абетка грошей” сучасного німецького автора Бодо Шефера.

Театральне мистецтво невід’ємне від уміння грати на сцені. Юні актори відчули, що є істотна різниця між приміщенням “рідної” театральної студії й публічною сценою. Але вони  не розгубилися й прийняли цей виклик. БІБЛІОТЕКА вітає їх із першим сценічним успіхом!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *