Казка Наталі Вовк “Літачок-рятівничок” – справжній хіт української дитячої літератури двохтисячних. На початку десятиліття побачили світ книжка з  чудовими ілюстраціями Наталі Колпакової та анімаційний фільм “Літачок Ліп” режисерки Наталі Марченкової, знятий за її мотивами. Ця нехитра історія про маленького Літачка, який не злякався кпинів великих “дорослих” літаків і сміливо вирушив у гори на порятунок  маленького хлопчика, знову зробила актуальним твердження про те, що українці люблять небо та літаки ще з пелюшок:)

На двадцять четвертому епізоді ми разом з нашими найменшими читачами ще раз пережили захоплення світом аеродрому та літаків, польоту та пригод. Про неймовірний політ Літачка-рятівничка їм нагадуватиме тепер саморобка – яскравий літачок серед пухнастих хмаринок:)

 

Категорії: Без категорії

Повєткін Євген

ЦБ ім. Тараса Шевченка для дітей м. Києва, бібліотекар (з 2017 р.), 46 років. За освітою філолог, випускник Бердянського педуніверситету (1997 р.) і магістерського курсу з історії, теорії літератури та компаративістики НаУКМА (2000 р.)

Easysoftonic