Цьогорічний конкурс дитячого малюнку “Київ та кияни очима дітей”  пройде під гаслом ” Київ – місто підземних ходів і річок”

Центральна бібліотека ім.Т.Г.Шевченка для дітей м.Києва з 21 травня до 8 червня 2018 року включно проводить авторський міський конкурс дитячого малюнка “Київ та кияни очима дітей”. Цього року він відбувається під гасломКиїв — місто підземних ходів і річок”.

Перед дітьми-учасниками конкурсу стоїть завдання — зобразити рідне місто відповідно до свого світогляду й знань про нього. У попередні роки діти малювали архітектурні та історичні пам’ятки Києва, цікаві пейзажі та краєвиди, парки, сквери, площі, вулиці, скульптурні композиції, символіку міста тощо. Цього року організатори пропонують усім охочим зануритися в тему підземного життя столиці й пізнати рідне місто з іншого боку, раніше небаченого й малодослідженого. У Києві налічується понад 100 кілометрів захованих під землею струмків і потічків! Без них київські пагорби давно б з’їхали у Дніпро. Частина з них тече промзонами, частина захована під дорогами. Якщо невидиме зробити видимим, Київ перетвориться на казкове місто. Уявіть всі ці стрімкі струмки і річечки в сучасному ландшафтному дизайні з квітами, лавками, прогулянковими доріжками і кав’ярнями на їх берегах. Але мешканці поверхні денної не здогадуються про підземний світ, який дає життя місту (докладніше читайте у матеріалі “Лабіринти київських вод”).

Схема, наведена в матеріалі “Лабіринти київських вод”, дає уявлення, наскільки багато підземних річок у Шевченківському районі, у тому числі й зовсім близько до Центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка для дітей м. Києва

Ознайомитися з повними умовами конкурсу можна тут.

 

 

Категорії: Без категорії

Easysoftonic