Що цікавіше – гратися яскравими машинками на самоті чи допомагати мамі із розвішуванням випраної білизни та приготуванням печива?

На двадцять другому епізоді проєкту спільного читання “Казкові сніданки” є добра нагода поміркувати й поговорити про дитячу допомогу дорослим. У книжці-картинці італійської дитячої письменниці Марії Лоретти Джиралдо “Тедді. Мамин помічник” є лагідні підказки щодо цього. Звертаємо увагу на ступінь складності завдань, що їх просить виконати мама Тедді, якими саме словами дякує йому за зроблену роботу, як сприймає відмову Тедді працювати разом. Ще одна неочевидна одразу, але дуже важлива річ, про яку розповідає ця простенька на перший погляд історія – готовність дорослих приймати допомогу від дітей, йдучи на певний ризик: адже Тедді й свіжовипрану білизну може забруднити, й вимазати тісто по всій кухні 🙂

Втім, БІБЛІОТЕКА впевнена, що сьогоднішня історія Тедді та його матусі надихне й порадує й Ваших маленьких помічників, запускайте відеоролик:


А в цьому відео – наш традиційний майстер-клас. Зробіть разом з дитиною ведмедика Тедді з кольорового паперу та картону!

Джиралдо, М. Л.
Тедді. Мамин помічник [Текст] / пер. з італ. О. Ларікової ; іл. А. Греппі, М. К. Ді Дженови. – Харків : Віват, 2020. – 79 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic