Шанувальники жанру епічного фентезі просто не можуть оминути серію романів “Пісня льоду та полум’я” американського письменника Джоржа Мартіна. Навіть ті, хто ніколи не брав до рук жодної його книжки, напевне знають про твір, що відкриває серію – “Гру престолів“. Масштабна екранізація, здійснена культовим американським телеканалом HBO, досі у всіх на устах 🙂

Між тим художній всесвіт, створений Джорджем Мартіном, продовжує розвиватися. БІБЛІОТЕКА нещодавно отримала приквел (сюжет, що передує подіям основного циклу творів або пояснює їх) до «Пісні льоду та полум’я», що має назву «Вогонь і кров». За кілька століть до подій першого роману серії – «Гри престолів» дім Таргарієнів, який з-поміж повелителів драконів єдиний пережив Руїну Валірії, обрав собі за резиденцію Драконстон. Нова книга оповідає історію цього дому від часів легендарного Ейгона Завойовника, творця Залізного трону, й аж до громадянських воєн, які мало не призвели до розколу династії.

Що насправді відбувалося під час Танку драконів? Чому відвідувати Валірію після Руїни стало смертельно небезпечно? Які найгірші злочини Мейгора Лютого? Як жилося у Вестеросі, коли в небі панували дракони? Це лише декілька питань з тих, на які відповідає літопис, укладений ученим мейстром Цитаделі та проілюстрований Дагом Вітлі.

Запрошуємо всіх фанатів “Гри престолів” належно приготуватися до прем’єри екранізації “Вогню і крові”, про старт якої телеканал HBO заявив у жовтні минулого року!


Мартін, Джордж. Вогонь і кров. За триста років до «Гри престолів». Історія Таргарієнів. – Київ : КМ-Букс, 2019. – 672 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic