Одній жадібній лисичці здалося, що вона легко зможе не тільки перезимувати, а й красиво жити, обкрадаючи інших лісових звірів та звірят. Як це часто буває в житті, юні кримінальні таланти неперебірливі у цілях і засобах. Навіть у наших маленьких глядачів виникло закономірне питання: що ж Лисичка робитиме з діжкою меду, поцупленою у Ведмедя? Чи з капусткою, “позиченою” в Зайчика? Чи з грибочками, відібраними у родини Їжаків?
В реальному житті крадіям, чий злочин викрито, загрожують великі неприємності. Однак у нашій ляльковій виставі у звірів не було можливості самотужки покарати лиходійку. До лісу наближається Мисливець з рушницею, який дуже хотів би вполювати когось із звірят. Чи стануть на захист вони на захист рудої лиходійки, чи виштовхають її під безжальні постріли? Гладачам навіть довелося трошечки попереживати, як у дорослому трилері.
Але все скінчилося добре. Дружба, як і належить, перемогла, лялькарі отримали заслужені оплески, а їхні ляльки та сцена – додаткову порцію дитячої цікавості:)

Категорії: Без категорії

Easysoftonic