Відповідаємо на виклик нової пандемічної реальності: #ПершаКнижкаПісляКарантину – підлітковий наукпоп про інфекційний світ патогенів

Відомий науковець-біолог, директор Національного антарктичного центру Євген Дикий під час онлайн-ефіру у рамках спільного проєкту БІБЛІОТЕКИ та видавнивництва Book Chef жартома зауважив, що чи не єдиним позитивом від нинішньої пандемії COVID-19 є масова зацікавленість сучасною мікробіологією, в тому числі й серед підлітків. Але в усякому жарті, як відомо, є тільки дещиця жарту. Тепер БІБЛІОТЕКА має чим відповісти на цей виклик.

Книга “Воно заразне” стане твоїм провідником у загадковому світі мікробів та патогенів. Разом з самопроголошеним епідеміологічним детективом Дженніфер Ґарді (насправді – докторкою біології, старшою науковою співробітницею Університету Британської Колумбії у Канаді) ти дізнаєшся як живуть мікроби, як вони зростають та змінюють людство, а також як з ними боротися та як запобігти їхньому руйнівному впливові на здоров’я. Тож не бійся прямолінійної назви 🙂 , бери книгу в руки та разом з батьками заглиблюйся у новий мікроскопічний світ.

Гарді, Д.
Воно заразне [Текст] : інфекційний світ патогенів та мікробів / пер. з англ. Я. Головченко ; іл. Д. Голінаті ; дизайнер обкл. М. Присяжний. – Харків : Віват, 2020. – 63 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic