Жваву й працьовиту білочку Поллі знають усі в лісі. Від весни до глибокої осені вона старанно запасається їжею на довгу й сувору зиму. Проте серед лісових мешканців у неї зовсім немає друзів, адже Поллі дуже боїться поділитися з ким-небудь своїми запасами. Українська дитяча письменниця Анастасія Альошичева, яка написала казку “Запаслива білочка”, лагідно показує – так сталося через те, що Поллі не розуміє, хто такі друзі, для чого дітям і звірятам потрібні справжні друзі. Адже навіть Мишка, Ведмідь і Білка-сусідка, яких Поллі образила своєю скнарістю, не тільки не відвернулися від неї, а й прийшли на допомогу в час тяжких випробувань взимку.

Запускайте відеоролик, щоб прослухати історію про цих благородних звірят і про те, як Поллі довелося пекти раків з сорому:

А в цьому відео – наш традиційний майстер-клас за мотивами казки. Зробіть разом з дитиною яскраву білочку Поллі з кольорового паперу!

Тут можна переглянути епізод проєкту “Казкові сніданки”, присвячений іншій казці Анастасії Альошичевої – “Віслючок Вухань“.

Альошичева, А. В.
Запаслива білочка [Текст] : казка / іл. В. Ю. Скаканді. – Харків : Ранок, 2020. – 23 с.

Категорії: Без категорії

Easysoftonic